Pro rodiče

Milí rodiče, i my chceme, aby se vaše dítko o prázdninách bavilo a aktivně i zábavně využívalo svůj volný čas. Díky našim táborům si můžete být jisti, že tomu tak bude.

Jsme školským zařízením, které volnočasové aktivity pro děti, mládež i dospělé organizuje již od roku 1981 a tak s nimi máme bohaté zkušenosti.
 


Bezpečnost Vašich dětí

Bezpečnost Vašich dětí, je u nás na prvním místě. Staráme se, aby příprava i průběh našich aktivit probíhali bezpečně.

Děti jsou v průběhu táborů pojištěny.

Své lektory vybíráme velmi pečlivě. Jsou proškoleni o zásadách bezpečnosti práce s dětmi, o právech dětí i o organizačních věcech. Všichni naši lektoři jsou bezúhonní a zdravotně způsobilí pro práci s dětmi, což nám dokládají výpisem z rejstříku trestů a potvrzením od lékaře.

Abychom zjistili, zda naše tábory probíhají v souladu s plánovanou a schválenou náplní  tábora a jsou zábavné i bezpečné, provádíme kontrolu vedoucích táborů formou hospitace.
__________________________________________________________________________
POZOR NA POBYTOVÉ I PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY PŘIJÍMÁME POUZE PLNĚ OČKOVANÉ DĚTI, DLE ZÁKONA!!! Jsme školské zařízení, ale nejedná se u nás o povinnou školní docházku, tedy toto musíme dodržet.

Děkujeme za pochopení


Jaké jsou storno podmínky na příměstské a pobytové tábory?

Přihláška je pro SVČ Klubko závazná po uhrazení nevratné zálohy 500,- Kč a dodání vytištěné a podepsané přihlášky na SVČ – NE MAILEM!!
Místo je rezervováno pouze po dobu 5 pracovních dnů.

 • Při řádném odhlášení dítěte před zahájením tábora: (v případě zajištění náhradníka bez storna)
  • od vyvěšení až 1 měsíc před zahájením - nevratná záloha 500,-
  • 14 dní před zahájením - 60 % dotovaný / 50 % nedotovaný - ceny tábora,
  • 7 dní před zahájením - 70 % dotovaný / 60 % nedotovaný
  • méně než 7 dní - 100% ceny
 • Při nenastoupení dítěte na tábor bez náhradníka nebo bez omluvy: 100 % ceny tábora
 • Pokud dítě na tábor nenastoupí pro nemoc či úraz a rodiče předloží lékařské potvrzení, bude stržena částka pouze 10 % ceny tábora (úhrada již vynaložených nákladů s administrací atd.)


Co je to dotovaná cena a na koho se vztahuje?

Dotovaná je cena pouze u blíže specifikovaných obcí a za dodržení dalších podmínek. Bližší informace o dotované ceně pořádně pročtěte a teprve poté se přihlašujte na dotovaný tábor. Podrobné informace k dotacím na tábor najdete zde: pro Instrukce dotace TÁBORY STARÉ MĚSTO A VÁŽANY , Instrukce dotace TÁBORY V JALUBÍ A HUŠTĚNOVICÍCH.

Pokud chcete dotaci využít a splňujete podmínky, v on-line přihlášení vyberte tábor s popisem dotovaný a nižší cenou.


Jak zjistím aktuální obsazenost táborů?

Nejaktuálnější informace o obsazenosti najdete na webu u konkrétního tábora. Pokud je tábor, o který máte zájem již obsazen, i tak můžete podat přihlášku a budete vedeni jako náhradníci. V případě, že se uvolní místo, vás budeme kontaktovat. 

POZOR!!!
Ačkokoliv se snažíme, aby informace byli aktuální, všechny přihlášky musí být schváleny ručně pověřenou osobou, a proto v době kdy SVČ Klubko není v provozu (víkendy, prázdniny), nejsou přihlášky schvalovány a může se stát, že informace o obsazenosti nejsou přesné. Děkujeme za pochopení

 


Minimální počet dětí pro realizaci tábora?

10 přihlášených a zaplacených účastníků