Pro rodiče

Milí rodiče, i my chceme, aby se vaše dítko o prázdninách bavilo a aktivně i zábavně využívalo svůj volný čas. Díky našim táborům si můžete být jisti, že tomu tak bude.

Jsme školským zařízením, které volnočasové aktivity pro děti, mládež i dospělé organizuje již od roku 1981 a tak s nimi máme bohaté zkušenosti.

Bezpečnost Vašich dětí

Bezpečnost Vašich dětí, je u nás na prvním místě. Staráme se, aby příprava i průběh našich aktivit probíhali bezpečně.

Děti jsou v průběhu táborů pojištěny.

Své lektory vybíráme velmi pečlivě. Jsou proškoleni o zásadách bezpečnosti práce s dětmi, o právech dětí i o organizačních věcech. Všichni naši lektoři jsou bezúhonní a zdravotně způsobilí pro práci s dětmi, což nám dokládají výpisem z rejstříku trestů a potvrzením od lékaře.

Abychom zjistili, zda naše tábory probíhají v souladu s plánovanou a schválenou náplní  tábora a jsou zábavné i bezpečné, provádíme kontrolu vedoucích táborů formou hospitace.

POZOR NA POBYTOVÉ TÁBORY PŘIJÍMÁME POUZE děti, které absolvovaly všechna POVINNÁ OČKOVÁNÍ, DLE ZÁKONA !!! Jsme školské zařízení, ale nejedná se u nás o povinnou školní docházku, tedy toto musíme dodržet.

Na tábory ve Starém Městě přijímáme do 15. 2. přednostně zájemce ze Starého Města a obcí na území Místní akční skupiny Staroměstsko – Kostelany nad Moravou, Nedakonice, Polešovice, Ořechov, Vážany, Tučapy, Újezdec. Dále pak zájemce, kteří na SVČ Klubko v letošním školním roce navštěvují zájmové kroužky.

Ostatní zájemci se mohou přihlásit a budou potvrzeni jako náhradníci. V případě volných míst po uvedeném termínu, budou místa obsazována dle dne a času, kdy byla přihláška podána.

Dotované tábory v obcích budou ve spolupráci se SVČ Klubko realizovat přímo obce nebo místní organizace. Na tábory budou přednostně přijímáni zájemci z daných obcí, dle podmínek jednotlivých organizátorů. Z tohoto důvodu mohou mít jednotlivé tábory individuální podmínky, včetně platby záloh a výše celkové ceny (výši ceny si stanovují orgazinátoři sami – dle způsobu zajištění stravy, další finanční podpory obcí a jiných specifických podmínek), nebo omezené možnosti přihlášení jen pro určené skupiny zájemců apod.

PROSÍME, DOBŘE SE SEZNAMTE S PODMÍNKAMI VÁMI ZVOLENÝCH TÁBORŮ!!

MOŽNOST PŘIHLAŠOVÁNÍ NA TÁBORY V OBCÍCH MŮŽE BÝT SPUŠTĚNA POZDĚJI, DLE POTŘEB ORGANIZÁTORŮ, TERMÍNY JSOU K DISPOZICI NA WEBU SVČ KLUBKO, ABYSTE S NIMI PŘI PLÁNOVÁNÍ MOHLI POČÍTAT. JAKMILE BUDE VŠE UPŘESNĚNO BUDOU VÁS OBCE ČI ORGANIZÁTOŘI INFORMOVAT.

Na většinu táborů bereme na tábor děti po absolvování 1. třídy, ale máme i speciální tábory pro děti předškolního věku nebo pro děti starší - SLEDUJTE VĚKOVOU SKUPINU PRO KTEROU JE TÁBOR URČEN!
Dotované tábory v obcích mohou mít vlastní podmínky.

Přihlašování na tábory do 31. května!

DOPLATEK TÁBORŮ, prosím, uhraďte nejpozději do 31. května!

Jaké jsou storno podmínky na příměstské a pobytové tábory pro rok 2024

Přihláška na tábor je závazná až po uhrazení nevratné zálohy 500,- (nebo dle individuálních podmínek dotovaných táborů v obcích).

Je nutné ji uhradit do 5 dnů od potvrzení přihlášky ze strany SVČ Klubko. V případě neuhrazení je místo poskytnuto dalším zájemcům.

Pokud máte objektivní důvod, proč nemůžete zálohu v termínu uhradit, nebojte se kontaktovat ředitelku SVČ a domluvíme se na řešení. Mob.: 725 995 176

NENÍ NUTNÉ DODÁVAT TIŠTĚNOU PŘIHLÁŠKU.

STORNO PODMÍNKY:

• Při řádném odhlášení dítěte před zahájením tábora: (v případě zajištění náhradníka bez storna)
    • od vyvěšení až 1 měsíc před zahájením - nevratná záloha 500,- (čnebo dle individuálních podmínek jednotlivých dotovaných táborů)
    • 14 dní před zahájením - 60 % dotovaný / 50 % nedotovaný - ceny tábora,
    • 7 dní před zahájením - 70 % dotovaný / 60 % nedotovaný
    • méně než 7 dní - 100% ceny
  • Při nenastoupení dítěte na tábor: 100 % ceny tábora
  • Pokud dítě na celý tábor nenastoupí pro nemoc či úraz a rodiče předloží lékařské potvrzení do 3 pracovních dnů od zahájení nemoci nebo vzniku úrazu, bude stržena částka pouze 10 % ceny tábora (úhrada již vynaložených nákladů s administrací atd.) Při onemocnění v průběhu tábora se vrací poměrná část, dle absolvovaných dní.

Jaké dokumenty a do kdy mám dodat k DOTOVANÝM TÁBORŮM?

!!!U DOTOVANÝCH TÁBORŮ je nutné dodat povinnou dokumentaci - tj. originál Smlouva o účasti na komunitních táborech + MONITOROVACÍ LIST do 14. dnů od potvrzení přihlášky (Pokud nemáte v místě MAS trvalé bydliště je nutné dodati i čestné prohlášení!).

U monitorovacího listu - doplňte podpis u zahájení i ukončení projektu, neuvádějte datum ukončení účasti - abychom vás nemuseli po ukončení projektu znovu vyzývat k podpisu - datum ukončení projektu doplníme.

Smlouvu včetně monitorovacího listu lze stáhnout z klientského centra či z webových stránek www.klubkosm.cz u vámi vybraného tábora.

Odevzdat PODEPSANÝ ORIGINÁL smlouvy včetně monitorovacího listu je možné na SVČ Klubko ulice U Školky 1409 nebo v obcích dle informací u tábora. NEPOSÍLAT EMAILEM!!!

V případě nedodržení termínu dodání smlouvy a monitorovacího listu bude rezervace ZRUŠENA!!!

Jak zjistím aktuální obsazenost táborů?

Nejaktuálnější informace o obsazenosti najdete na webu u konkrétního tábora. Pokud je tábor, o který máte zájem již obsazen, i tak můžete podat přihlášku a budete vedeni jako náhradníci. V případě, že se uvolní místo, budeme vás kontaktovat.

POZOR!!!
Ačkokoliv se snažíme, aby informace byli aktuální, všechny přihlášky musí být schváleny ručně pověřenou osobou, a proto v době kdy SVČ Klubko není v provozu (víkendy, prázdniny), nejsou přihlášky schvalovány a může se stát, že informace o obsazenosti nejsou přesné. Děkujeme za pochopení

Minimální počet dětí pro realizaci tábora?

12 přihlášených a zaplacených účastníků