Jak se přihlásit

Jak se přihlašuje na tábory?

Přihlašování probíhá pouze on-line prostřednictvím našeho klientského centra. (Jednou provedete registraci a můžete sebe či své děti přihlašovat na tábory z pohodlí Vašeho domova).

Vyjimečně osobně na SVČ Klubko ve Starém Městě, U Školky 1409 (Vyplnění přihlášky pracovníkem SVČ trvá do 15 minut a je nutné se dopředu objednat).

Závazná přihláška je po dodání podepsané přihlášky na SVČ Klubko a zároveň úhradě nevratné zálohy 500 Kč.

Přihláška musí být vyplněna za každý tábor a účastníka samostatně.

Co mám dělat, když si nevím rady s přihlašováním?

Pokud si nevíte rady s přihlašováním, více informací naleznete v souboru: Bližší informace ke klientskému centru

Popřípadě se na nás obraťte telefonicky: 572 541 103 / 725 502 297.

Lze rezervovat místo na tábor telefonicky?

Ne, nelze. Místo je rezervováno po on-line přihlášení a to pouze po dobu 5 dnů. Do té doby musíte dodat podepsanou přihlášku na SVČ Klubko a zároveň uhradit nevratnou zálohu 500 Kč.