Klubík

KLUBÍK VOLNOČASOVÝ KLUB PRO DĚTI

Klub je určen především pro žáky 4. a 5. třídy, ale i všem ostatním zájemcům.

Klubík je otevřen 5 dnů v týdnu: pondělí - pátek od 12.30h do 15.00h

Děti nemusí navštěvovat Klubík každý den, ale dle svých potřeb. Je však pro nás důležité vědět, které dny a v jaké časy bude dítě pravděpodobně Klubík navštěvovat.

Kde: Rodinné centrum Čtyřlístek Staré Město (V budově MŠ Rastislavova)

Cena:
Docházka do klubu může být pravidelná i nepravidelná, dle vašich potřeb.

Přihlašování je možné pouze on-line (Klubík najdete zařazený mezi kroužky) a vytištěnou přihlášku a dokumenty k dotaci (čestné prohlášení, potvrzení zaměstnavatele) je třeba přinést před nebo na první návštěvu Klubíku. V případě, že využíváte dotace na letní tábory a nic se u vás ohledně zaměstnání nezměnilo, stačí čestné prohlášení.

Těšíme se na vás!