Dotace

Co je to dotovaná cena a na koho se vztahuje?

DOTOVANÉ TÁBORY

PODPOŘENOU OSOBOU JE RODIČ!! (tedy podmínky dotace musí splňovat rodič)

JIŽ NENÍ NUTNÉ DODÁVAT POTVRZENÍ OD ZAMĚSTNAVATELE!!

PODMÍNKY DOTACE:
  • Podpořená osoba = RODIČ
    • musí mít bydliště, případně další vazby v území příslušné MAS (místní akční skupiny), ve které se tábor pořádá viz. seznam obcí (DOTACI NELZE POSKYTNOUT na území jiné MAS než bydlíte, nebo máte prokazatelnou vazbu.) Předem se informujte, zda podmínky splňujete.
      • M ÍSTNÍ AKČNÍ SKUPINA SEVERNÍ CHŘIBY A POMORAVÍ
        • Babice, Kudlovice, Huštěnovice, Sušice, Spytihněv, Traplice, Košíky, Jankovice, Jalubí, Halenkovice, Napajedla, Komárov, Pohořelice, Oldřichovice, Žlutava, Otrokovice, Lhota, Karlovice
      • M ÍSTNÍ AKČNÍ SKUPINA STAROMĚSTSKO
        • Staré Město, Kostelany nad Moravou, Nedakonice, Ořechov, Polešovice, Vážany, Tučapy, Újezdec
      • MÍSTNÍ AKČNÍ SKUPINA BUCHLOV
        • Buchlovice, Tupesy, Břestek, Boršice, Velehrad, Zlechov, Stupava, Stříbrnice, Hostějov, Medlovice, Modrá, Osvětimany, Salaš, Staré Hutě
    • musí v daném termínu odevzdat vyplněnou a podepsanou smlouvu včetně přílohy (bližší informace získáte po uzávěrce přihlášek táborů)
V PŘÍPADĚ NENAPLNĚNÍ MINIMÁLNÍHO POČTU DOTOVANÝCH ÚČASTNÍKŮ, NEMŮŽE BÝT DOTACE POSKYTNUTA A ZA TÁBOR BUDE NUTNÉ UHRADIT PLNOU NEDOTOVANOU CENU.

Dotované tábory v obcích budou, ve spolupráci se SVČ Klubko, realizovat přímo obce nebo místní organizace. Na tábory budou přednostně přijímáni zájemci z daných obcí, dle podmínek jednotlivých organizátorů. Z tohoto důvodu mohou mít jednotlivé tábory individuální podmínky, včetně platby záloh a výše celkové ceny (výši ceny si stanovují organizátoři sami – dle způsoby zajištění stravy, další finanční podpory obcí a jiných specifických podmínek), nebo omezené možnosti přihlášení jen pro určené skupiny zájemců apod.
PROSÍME, DOBŘE SE SEZNAMTE S PODMÍNKAMI VÁMI ZVOLENÝCH TÁBORŮ!!

MOŽNOST PŘIHLAŠOVÁNÍ NA TÁBORY V OBCÍCH MŮŽE BÝT SPUŠTĚNA POZDĚJI, DLE POTŘEB ORGANIZÁTORŮ, TERMÍNY JSOU K DISPOZICI NA WEBU SVČ KLUBKO, ABYSTE S NIMI PŘI PLÁNOVÁNÍ MOHLI POČÍTAT. JAKMILE BUDE VŠE UPŘESNĚNO BUDOU VÁS OBCE ČI ORGAZINÁTOŘI INFORMOVAT.

Pokud si nejste jistí, zda dotaci splňujete, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám poradíme a zodpovíme vaše otázky.