DEN DĚTÍ s MIMONI

18.05.2022

V neděli 5. června na tebe budou na náměstí Velké Moravy čekat zábavná stanoviště s mimoni a nejen to.

Připraveny budou nafukovací atrakce, lezecká stěna, vystoupení dětí z kroužků SVČ Klubko, objeví se KOUZELNÍK Jirka Hadaš. Na závěr si nenechej ujít koncert dětské kapely DOCELA.

AKCE ZDARMA!

GALERIE - závěrečné vystoupení Klubkovských kroužků

09.05.2022

Přijďte na závěrečné vystoupení a ukázky Klubkovských kroužků!

Do přírody s láskou

26.04.2022

Akce pro maminky s menšími dětmi. Přijďte si vyzkoušet aktivity a získejte šanon plný nápadů na aktivity s dětmi v přírodě.

Férová snídaně ve Starém Městě

26.04.2022

Přijďte posnídat na zahradu Klubka a dozvědět se něco o Fairtrade. Připrav něco dobrého z místních surovin nebo surovin nakoupených férovým způsobem a společně si tu na nich pochutnáme.

POMOZ vytvořit <br> KAMENNOU PTAČÍ VÝSTAVU

POMOZ vytvořit
KAMENNOU PTAČÍ VÝSTAVU

23.03.2022

Namaluj na kamínek ptáčka a přines ho na zahradu SVČ Klubka, vytvoříme tak

Omlouvejte své děti z kroužků včas

02.11.2021

Vzhledem k velké nemocnosti dětí Vás prosíme, abyste své děti omlouvali z kroužků PŘEDEM.

Děkujeme a přejeme všem pevné zdraví.