Okrskové kolo <br>RECITAČNÍ SOUTĚŽE 2024<br>ve Starém Městě

Okrskové kolo
RECITAČNÍ SOUTĚŽE 2024
ve Starém Městě

Bližší informace k okrskovému kolu recitační soutěže.

Výtvarná soutěž 2024 <br>vyhodnocení soutěže

Výtvarná soutěž 2024
vyhodnocení soutěže

Zapojte se do naší výtvarné soutěže "PESTROST PTAČÍHO SVĚTA"

Chystáme pro vás <br>v následujících měsících

Chystáme pro vás
v následujících měsících

Seznam akcí, na kterých se můžeme setkat v následujících měsících.
Další akce budeme postupně přidávat - sledujte proto náš web, Facebook či Instagram.

PŘEHLED TÁBORŮ <br>VE STARÉM MĚSTĚ

PŘEHLED TÁBORŮ
VE STARÉM MĚSTĚ

Přehled táborů ve Starém Městě podle toho, na které budově tábory probíhají.

TIP na vyhledávání táborů na našem webu.

NOVÝ TERMÍN kroužku ELEKTRO-ROBO

06.02.2024

Nevyhovoval ti termín kroužku Elektro-Robo v minulém pololetí, tak teď máš možnost přihlásit se na nový termín - ÚTERÝ 17 - 18 HODIN!

AKTIVITY O POLOLETKÁCH

16.01.2024

Na jednotlivých budovách Klubka pro vás máme připravené 30 a 60 minutové aktivity!

Vybrat si můžeš aktivit kolik budeš chtít. Kromě tvořivých aktivit, jsou všechny ostatní ZDARMA!

NOC a DEN v SVČ

Celorepubliková akce o POLOLETNÍCH PRÁZDNINÁCH!

Chystáme pro vás spoustu zábavy na pololetní prázdniny.
Nebude chybět DISKOTÉKA, PŘESPÁVAČKA, DOBRODRUŽNÁ STEZKA, WORKSHOPY, ...

Rozvrhy jednotlivých budov <br>SVČ Klubko ve Starém Městě

Rozvrhy jednotlivých budov
SVČ Klubko ve Starém Městě

26.09.2023

Rozvrh budov SVČ Klubko, RC Čtyřlístek a CEV Žabka, včetně úředních hodin pro veřejnost

DARUJEME kroužky dětem

12.09.2023

I my jsme zapojeni pro první pololetí školního roku 2023/24 do projektu "Darujeme kroužky dětem".

Projekt pomáhá rodinám zaplatit volnočasové aktivity pro děti. Je možné získat příspěvek ve výši až 2000,- Kč.