Jak se přihlásit

Jak přihlásit dítě na kroužek?

Přihlašování probíhá pouze on-line prostřednictvím našeho webu, který vás přesměruje do klientského centra na: https://klubkosm.iddm.cz/prihlaseni (Jednou provedete registraci a můžete sebe či své děti přihlašovat na kroužky, akce, tábory z pohodlí Vašeho domova).

Přihláška musí být vyplněna za každý kroužek a účastníka samostatně.

Podepsanou přihlášku doručte na KLUBKO. Pokud zde nikoho nezastihnete, můžete přihlášku vhodit do naší schránky.

V menu KROUŽKY máte seznam všech našich kroužků, které si můžete vyfiltrovat podle zaměření, dnu konání či místa konání.

Po kliknutí na vámi vybraný kroužek se vám otevřou detailní informace o kroužku a červené tlačítko chci se přihlásit na kroužek. Po kliknutí na toto tlačítko jste automaticky přesměrováni na naše klientské centrum. Pokud u nás nejste zaregistrovaní, musíte provést registraci a poté se přihlásit.

Pokud si nevíte rady s přihlašováním, více informací naleznete v souboru: Bližší informace ke klientskému centru

Vyjimečně lze přihlásit osobně na SVČ Klubko ve Starém Městě, U Školky 1409 (Vyplnění přihlášky pracovníkem SVČ trvá do 15 minut a je potřeba ho předem domluvit).

Nejpozději lze přihlášku přinést na zahajovací schůzku kroužků nebo v době nástupu do kroužků. Dítě bez přihlášky a platby za kroužek, nemůže kroužek navštěvovat.

Mohu dítě přihlásit, do již probíhajícího kroužku?

Ano, pokud je v kroužku volné místo. O kapacitě a obsazenosti se můžete informovat telefonicky nebo přijďte přímo na kroužek, kde se s vedoucím kroužku rovnou domluvíte.