Připravované akce

Počet nalezených akcí: 3

Burza dětských věcí září

• Věk 18-99

• Sportovní a kulturní centrum Staré Město (Sokolovna)

• 23.09.2023 - 23.09.2023

• 80 Kč

Burz oblečení, bot, knih, společenských her, stavebnic, sportovních věcí - odrážedel, ...

Výlet do Galaxie Zlín - podzimní prázdniny

• Věk 6-14

• Mimo

• 26.10.2023 - 26.10.2023

• 600 Kč

Zařádíme si v Galaxii na různých atrakcích - pohyb, to je život. Akce končí na vlakovém nádraží ve Starém Městě.

STRAŠIDELNÉ KLUBKOVÁNÍ

• Věk 6-14

• RC Čtyřlístek

• 27.10.2023 - 27.10.2023

• 350 Kč

Co tě s námi čeká? Halloweenské tvoření a dovádění.