Připravované akce

Počet nalezených akcí: 3

Mikulášská diskotéka pro děti

• 05.12.2022 - 05.12.2022

Přijďte si zařádit s čerticemi z Klubka. Akce probíhá v rámic MIKULÁŠSKÉ NADÍLKY A ROZSVÍCENÍ VÁNOČNÍHO STROMU VE STARÉM MĚSTĚ

Zimní radovánky

• 11.12.2022 - 11.12.2022

Zábavná stanoviště pro všechny děti milující zimní radovánky.

• 19.12.2022 - 19.12.2022

Děti z kroužků Vám zpříjemní předvánoční čas a předvedou, co se již v kroužcích naučily. Zváni jsou všichni rodiče, prarodiče i kamarádi. Sraz všech vystupujících je v 15.30 h v Společensko - kulturním centru Staré Město. Prostorové zkoušky začínají v 15.45 h. PRO RODIČE A DIVÁKY BUDE SÁL OTEVŘEN OD 16.40!!! Děkujeme za pochopení Čekající rodiče: - si mohou zajít na kávičku - ochutnat, co připravili děti z kroužku vaření - nazdobit keramickou ozdobičku, kterou připravili děti z keramických kroužků