Soutěž s Klubkem

Okrskové kolo <br>RECITAČNÍ SOUTĚŽE 2024<br>ve Starém Městě

RECITAČNÍ SOUTĚŽE 2024
ve Starém Městě

Bližší informace k okrskovému kolu recitační soutěže.

Výtvarná soutěž 2024 <br>vyhodnocení soutěže

Výtvarná soutěž 2024
vyhodnocení soutěže

Zapojte se do naší výtvarné soutěže "PESTROST PTAČÍHO SVĚTA"

Soutěž o 50% slevu na kroužek v rámci NOCI a Dne v SVČ

16.01.2024

Zapoj se do některé z Klubkovských akcí či aktivit v rámci NOCI a DNE v SVČ a získej šanci vyhrát 50% slevu na kroužek!

Okrskové kolo<br>RECITAČNÍ SOUTĚŽE 2023<br>ve Starém Městě

RECITAČNÍ SOUTĚŽE 2023
ve Starém Městě

11.01.2023

Základní informace k okrskovému kolu recitační soutěže ve Starém Městě. Propozice i přihlášky ke stažení.

VÝTVARNÁ SOUTĚŽ 2023 - vyhodnocení soutěže

08.12.2022

SVČ Klubko Staré Město a Městská knihovna Staré Město vyhlašují výtvarnou soutěž: ZVÍŘECÍ KAMARÁDI Z KNIH.

VYHODNOCENÍ VÝTVARNÉ <br> SOUTĚŽE

VYHODNOCENÍ VÝTVARNÉ
SOUTĚŽE

07.02.2022

Máme tady výsledky výtvarné soutěže a čeká nás vernisáž, na kterou tě srdečně zveme!

Okrskové kolo <br>RECITAČNÍ SOUTĚŽE

RECITAČNÍ SOUTĚŽE