SM_Detektivní kancelář Sherlocka Holmese_dotovaný

Přícházíš rád/a záhadám na kloub? Žádné tajemství před tebou nezůstane skryté? Tak se nehávej přihlásit a staň se členem Detektivní kanceláře Sherlocka Holmese.

Na tábor přijímáme děti po absolvování 1. třídy.

PODMÍNKY PŘIJETÍ NA DOTOVANÝ TÁBOR - tábor je určen pro občany MAS STAROMĚSTSKO - podrobněji viz. zde

POVINNÉ DOKUMENTY K DOTACI DODEJTE DO 14 DNŮ OD POTVRZENÍ PŘIHLÁŠKY NA SVČ KLUBKO!!

NEVRATNOU ZÁLOHU NEBO CELOU ČÁSTKU UHRAĎTE DO 5 DNŮ OD POTVRZENÍ PŘIHLÁŠKY!! V PŘÍPADĚ NEUHRAZENÍ ZÁLOHY BUDE PŘIHLÁŠKA ZRUŠENA!!

Bližší informace k přihlašování zde

Další informace k táborům včetně storno podmínek zde

• Kód

• Název