Dejme klubka dohromady! Prodlužujeme akci až do 17. 6.

Dejme klubka dohromady! Prodlužujeme akci až do 17. 6.

Dejme klubka dohromady! Prodlužujeme akci až do 17. 6.

01.06.2020

Voláme všechny zvědavé a odvážné děti!  Pojďte s námi pátrat, kam se nám ztratila naše klubka. 
Víme, že nemohou být daleko. Bude potřeba prohledat celé okolí a klubka dát dohromady. Je jenom na vás, jestli je všechny najdete a získáte odměnu. Postupně se budou odtajňovat stopy, které vás navedou, kde pátrat.
 

Vaším cílem bude najít krabičky, které najdete po vyluštění daného úkolu. K hledání vám poslouží souřadnice, které můžete zkopírovat nebo vepsat např. do mapy.cz (nebo jiných map). Uvnitř každé krabičky najdete papír, do kterého se podepíšete, a navíc tam první nálezci objeví i „věc“. Tu si vezměte, budete ji potřebovat později. Pokud ji tam nenajdete, postačí vám, když si opíšete nebo ofotíte „KÓD“ na víčku krabičky (využijete později).

Ukázka souřadnic: 49°04. 437, 17°26.018. Tyto souřadnice vás přivedou k nám na Klubko :)  
 

Nyní se můžete pustit do hledání.

1. 5. - Stopa 1.pdf (odkaz k zadání)

5. 5. - Stopa 2.pdf 

7. 5. - Stopa 3.pdf (odkaz k zadání - videa)

12. 5. - Stopa 4.pdf 

14. 5. - Stopa 5.pdf 

Jak budete mít všechny Stopy, zbývá vám už jen malý krok k vítězství.

     14. 5. BONUS   

Akce prodloužena až do 17. 6. 2020. Tak ať to stihneš :)Zpět

Cookies


Cookies jsou malé datové soubory, které internetové stránky ukládají na Váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy si tyto stránky začnete prohlížet. Tyto soubory jsou při návratu na webovou stránku pomocí prohlížeče odeslány zpět na servery. S pomocí cookies má webová stránka informace o předchozích aktivitách uživatelů.

Pomocí vašeho prohlížeče můžete spravovat vaše cookies. Vždy máte možnost již uložené cookies smazat. Dále v závislosti na vašem prohlížeči je možné omezit využívání cookies pro konkrétní webovou stránku, omezit jejich ukládání či nastavit nucené smazání všech cookies po uzavření prohlížeče.


Technické

Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Z tohoto důvodu nepožadujeme Váš souhlas s jejich využitím. Technické cookies nemohou být individuálně deaktivovány.