Dejme klubka dohromady! Prodlužujeme akci až do 17. 6.

01.06.2020 Voláme všechny zvědavé a odvážné děti!  Pojďte s námi pátrat, kam se nám ztratila naše klubka. 
Víme, že nemohou být daleko. Bude potřeba prohledat celé okolí a klubka dát dohromady. Je jenom na vás, jestli je všechny najdete a získáte odměnu. Postupně se budou odtajňovat stopy, které vás navedou, kde pátrat.
 

Vaším cílem bude najít krabičky, které najdete po vyluštění daného úkolu. K hledání vám poslouží souřadnice, které můžete zkopírovat nebo vepsat např. do mapy.cz (nebo jiných map). Uvnitř každé krabičky najdete papír, do kterého se podepíšete, a navíc tam první nálezci objeví i „věc“. Tu si vezměte, budete ji potřebovat později. Pokud ji tam nenajdete, postačí vám, když si opíšete nebo ofotíte „KÓD“ na víčku krabičky (využijete později).

Ukázka souřadnic: 49°04. 437, 17°26.018. Tyto souřadnice vás přivedou k nám na Klubko :)  
 

Nyní se můžete pustit do hledání.

1. 5. - Stopa 1.pdf (odkaz k zadání)

5. 5. - Stopa 2.pdf 

7. 5. - Stopa 3.pdf (odkaz k zadání - videa)

12. 5. - Stopa 4.pdf 

14. 5. - Stopa 5.pdf 

Jak budete mít všechny Stopy, zbývá vám už jen malý krok k vítězství.

     14. 5. BONUS   

Akce prodloužena až do 17. 6. 2020. Tak ať to stihneš :)