DOSPĚLÍ - Komplex pro klouby a páteř

V tomto kurzu bude podrobně rozebrána správnost cvičení rehabilitační rozcvičky na uzdravení páteře a kloubů. Tato rozcvička je velmi účinná, jak proti běžným bolestem zad a občasným bolestivým ústřelům, tak i proti nejvážnějším problémům jako jsou výrůstky nebo vyhřezlé ploténky.

Ruský léčitel Boris Tichanovský považuje toto cvičení za tak důležité, že by ho doporučil cvičit všem lidem každý den od dětství až do hlubokého stáří.

Většina lidí dnes díky současnému způsobu života pociťuje nejrůznější problémy. Jedním z nejrozšířenějších jsou již zmíněné vyhřezlé meziobratlové ploténky, které je možno diagnostikovat  velkého procenta populace. Jestliže se vyhřezlá ploténka nedotýká nervu, nemusí člověk pociťovat bolest, ale vliv nepříznivých faktorů (špatný prudký pohyb, zvednutí těžkého břemene, těžká fyzická práce, prochlazení) může vyvolat rapidní zhoršení stavu. Právě v těchto případech je rozcvička nejefektivnější. Jejím poctivým a pravidelným prováděním lze totiž dát páteři opět původní podobu a funkci - výhřez meziobratlové destičky či výrůstek se může rozpustit a vstřebat do organismu. Vyšetření mnohých pacientů na CT nám toto potvrzuje, proto náš komplex nazýváme „Zázračný komplex na uzdravení páteře a kloubů“.

Kód 101034
Název DOSPĚLÍ - Komplex pro klouby a páteř
Místo konání RC Čtyřlístek
Hlavní vedoucí Libuše Holznerová
Věková skupina 16-99 let
Vybavení na kroužek pohodlně oblečení
V ceně zahrnuto 10+1 LEKCE zdarma
Jiná ujednání 10 lekcí + 1 ZDARMA - 1200,-
Cena 1. pololetí 1200,- Kč
Datum zahájení 29.09.2020
Dny konání ÚT 18:15-19:15
Kontakt reditel@klubkosm.cz
Volná místa 1.pololetí volno
Volná místa 2.pololetí obsazeno