ROZBALUJEME 2. ODMĚNU

27.01.2021 Přijďte s námi směňovat malované kamínky. Dejte se do malování a vytvořte si tak svou vlastní originální sbírku.

HLEDÁNÍ startujeme 1. února 2021, téma bude zveřejněno v pátek 29. ledna 2021.

Jak se zapojit?

• Maluj kamínky dle zveřejněného tématu.
  • Poté s námi můžeš směňovat. Směnit lze pouze kus za kus (svůj přines a jiný si odnes). Vyber si vždy kamínek, který se ti nejvíc líbí, bez ohledu na to, kdo ho maloval.
  • Každý týden pro vás budeme mít přichystanou novou sadu kamínků. Začínáme na 10 kamínkách a postupně budeme navyšovat o 5 kamínků každý týden. Každý pátek uveřejníme na našem webu, FB a Instagramu téma na další týden a inspiraci.
  • Kamínky budou umístěny na zahradě SVČ Klubko (U Školky 1409) a v jeho nejbližším okolí. Musíte vystopovat, kdy je brána do zahrady otevřená. V případě, že se vám nepodaří najít ten správný čas, hledejte pouze v nejbližším okolí (betonová zítka podél zahrady).
  • Vyměněný kamínek zanechejte vždy na místě, kde jste našli ten původní.
  • Naše kamínky budou na zadní straně označeny # klubko slaví. Vaše kamínky na zadní stranu podepište svým křestním jménem např. # Vilém.

Vaši sbírku nám nafoťte a zašlete na email: web@klubkosm.cz od 30. 4., nejpozději do 9. května 2021. Ze zaslaných fotografií vybereme 3 nejoriginálnější sbírky. Odměny budou předány výhercům v měsíci květnu nebo dle aktuální epidemiologické situace.

Zapojíte-li se do soutěže, automaticky souhlasíte s uveřejněním vaší sbírky na našich webových stránkách, facebooku a Instagramu.

Naše soutěž není spojená s facebookovou skupinou kamínky.

TIPY pro vás:
  • Kamínek důsledně omyjte jarovou vodou a nechejte dokonale uschnout.
  • Nejvhodnější barvy na malování  jsou akrylové, stejně tak i akrylové fixy.
  • Aby obrázek na kamínku vydržel a venku nepodlehl rozmarům počasí, je vhodné kamínek nakonec přelakovat. K tomu nejlépe poslouží akrylové nebo disperzní bezbarvé laky, ať už lesklé či matné.
  • Před lakováním nebo i před malováním další vrstvy nechte barvy dobře uschnout, jinak se míchají.
  • Temperami, vodovkami, akvarelovými barvami ani lakem na nehty kamínky nemalujte. Nekryjí dobře, nedrží na nich a brzy se loupou. K fixaci obrázku nepoužívejte ani lak na vlasy. To samé platí i pro lepidlo Herkules, které brzy popraská a navíc se deštěm či rosou smývá.