soutěž V KNIHOVNĚ JE MYŠ!

16.11.2020 V knihovně je myš!

Venku už pomalu začíná zima a všechna zvířátka se stahují do tepla a hledají, kde se schovat. I do naší knihovny se zatoulaly malé myšky knihomolky. Co teď? Pomohou nám kočičky knihovnu zachránit? Nalákejme kočičku na klubíčko do knihovny.

Pošli fotku svého díla s kočičkou a klubíčkem a ti nejúspěšnější „obránci“ naší knihovny budou odměněni!

Můžete kreslit, malovat, modelovat nebo třeba i fotit, tvořit koláž … jakákoliv výtvarná technika je povolena.

Svá díla můžete zasílat na e-mailovou adresu soutezklubko@gmail.com do 20. 12. 2020. Fotografie budou vystaveny na www.facebook.com/klubkosm, kde lidé budou moci hlasovat pomocí tlačítka „To se mi líbí“ od 21. 12. 2020 do 4. 1. 2021 do 12:00 hodin.
Účastník, jehož dílo obdrží v dané kategorii nejvíce hlasů, bude odměněn.

Soutěžní kategorie:
I. do 6 let