Přihlašování do kroužků

na školní rok 2022/23 SPUŠTĚNO

29.06.2022

Dobrý den z Klubka

Jeden školní rok skončil, druhý se blíží a někteří z Vás se již ptají na nabídku kroužků, aby si mohli vybrat nebo se stihli přihlásit do svého oblíbeného kroužku.

Jako poděkování pro naše "kroužkaře" máme věrnostní slevu 15 % na kroužek pro děti, které navštěvovali kroužek v letošním roce.
Tuto slevu lze využít při přihlašování až do 31. 7. 2022. Při přihlášení zadejte slevový kód, který vám byl zaslán v emailu.
Sleva se počítá jednorázově z částky, kterou si vyberete, buď na 1. pololetí nebo na celý školní rok. Více informací v e-mailu.

PRO VŠECHNY OSTATNÍ MÁME SLEVU 10%

slevový kód: KLUBKO22 -  tato sleva platí při přihlášení do 31. 8. 2022.

SLEVY NELZE SČÍTAT!!!

Protože některé kroužky ještě stále domlouváme, čekáme na termíny tělocvičen apod., budeme nabídku během prázdnin doplňovat o nové kroužky, případně o termíny konání, pokud zatím nejsou uvedeny. Proto doporučujeme sledovat web.

Přihlásit se můžete a slevu využít i na kroužky bez termínu. Pokud byste potom zjistili, že Vám termín nevyhovuje, bez problémů Vás odhlásíme.

Kroužky, prosím, nyní ještě NEPLAŤTE! Platby přijímáme až po otevření kroužku v září.

UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK DO KROUŽKŮ JE 10. září 2022!!!

Kroužky začínají již v týdnu od 19. září!!!

Děkujeme za Vaši důvěru a těšíme se na Vás a Vaše děti

Hezké prázdninové dny