TÁBORY 2016

plakátek příměstské tábory

TÁBORY S  KLUBKEM

tábor tábor tabor_zitkova

Léto - to je hlavně pro naše děti čas volna, slunce, dovádění ve vodě, zmrzliny a bezstarostných dní bez školních povinností. Ale jen velmi málo rodičů má celé prázdniny čas věnovat se letním radovánkám se svými dětmi. Proto pro děti připravujeme tábory se spoustou zábavy, her, výletů a zážitků, které mohou prožívat i s novými kamarády.

tábor tábor tábor

Během prázdnin proběhlo 11 příměstských táborů a 2 pobytové s různými zaměřeními.

Tanec byl hlavním tématem dvou táborů – Sindibád (orientální tance a exotická latina) a Street dance, kde děti nacvičily celé choreografie a např. streetoví tanečníci uspořádali na závěr tábora i vystoupení pro rodiče. S Indiana Jonesem putovaly děti každý den na výlet do okolí Starého Města. Kouzlení a čarování si zkoušely děti na táboře s názvem Čarodějná škola, kde bezesporu velkým zážitkem byla návštěva známého kouzelníka Jirky Hadaše. Sportem a pohybem žil tábor Stroj času, který probíhal ve sportovní hale v Uherském Hradišti a sportovalo se i Pod pirátskou vlajkou. Pro milovníky tvoření a kreslení byl určen výtvarný tábor, kde děti vyráběly např. figurky z papíru či textilu a pletly košíky. Poznávat celý svět se vydali táborníci Letem světem, do světa fantazie zabloudili s Nac Mac Fígly a Kouzelnou baterkou.S domácími mazlíčky se seznámili na Táboře se zvířátky a koňské prostředí poznali na pobytovém táboře s koňmi. Na druhém pobytovém táboře, v prostředí žítkovských kopců, se usídlili v hobitím domku mágové, kteří se učili kouzlit a kteří tam objevili světlo života, díky němuž zachránili Velkého mága.

S létem nám tento krásný čas prázdninových radovánek skončil, ale zábava nekončí. Klubko vám nabízí pestrou nabídku zájmových kroužků pro všechny věkové kategorie.

Důležité informace:

• Přihlášky na tábory si můžete vyzvednout na SVČ Klubko SM, na CEV Žabka UH, ve školách nebo stáhnout z webových stránek SVČ.
  • Místo si můžete rezervovat telefonicky na čísle: 572/ 541 103 (SVČ) nebo mobilním čísle: 725 502 297 - závazná je však jen písemná přihláška dodaná nebo zaslaná na SVČ Klubko SM.
  • Přihlášku prosím neposílejte e-mailem, ale poštou nebo přineste osobně, protože přihlášky bez podpisu nejsou platné.
  • ! Na příměstský tábor přijímáme děti po absolvování 1. třídy !
  • Zaslané nebo předané písemné přihlášky jsou závazné a vztahují se na ně storno poplatky.
  • Tábor je potřeba zaplatit nejpozději do 20. června a to složenkou, převodem z účtu nebo osobně.
  • Způsob platby prosím napište do levého horního rohu vyplněné přihlášky nebo sdělte při předání přihlášky.
  • Pokud bude zaměstnavatel přispívat rodičům na tábor z FKSP, je nutná objednávka od Vašeho zaměstnavatele.
  • Přihlášky přijímáme do 31. května nebo do naplnění tábora!

Podporují nás:

logo města Staré Město logo Zlínského kraje Nadace Synot Spolek přátel slivovice Staré Město foto Aleš Korvas