PROJEKTY v letech 2014 - 2018

Uskutečněné projekty

2017/2018 Interaktivní výsatava Bez vody není život - podpořeno a spolufinancováno z prostředků Zlínského kraje

2017 Chci být vědcem, konstruktérem, výzkumníkem ... - spolufinancováno z dotace na Podporu nadaných žáků MŠMT

2016/2017 Interaktivní výstava Příroda a ekologie ve Městě - podpořeno a spolufinancováno z prostředků Zlínského kraje

2017 Klub pro sociálně znevýhodněné děti  - Klub pro všechny - díky podpoře NADACE ČEZ a programu POMÁHEJ POHYBEM získání finančního daru ve výši 60.000 Kč

2015/2016 Interaktivní výstavy Život s hmyzem a Krajina v proměnách - podpořeno a spolufinancováno z prostředků Zlínského kraje

2015/2016 Ready for Experience (Evropská dobrovolná služba) - podpořeno v rámci programu Erasmus plus

2014/2015 Zdravě do života - spolufinancováno z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu České republiky

2014/2015 Devatero koření pro šetrnější život - podpořeno a spolufinancováno z porostředků Zlínského kraje

2014/2015 Projekt Become One of Us (Staň se jedním z nás) podpořeno v rámci programu Mládež v akci  Evropská dobrovolná služba (EDS)